منوهای سایت
سخن روز

شادی و خوشبختی را هدف اصلی زندگی تان قرار دهید و کلیه فعالیت هایتان را بر اساس این هدف سازمان دهی کنید

این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکت TRAPENدر خاورمیانه، سیستم اندازه گیر سطح بار آسیاب را معرفی می نماید. سیستم تکیمل شده این محصول MILLCONT 2 بوده که اطلاعات مربوطه در صفحه مربوط این آن ارائه گردیده است.
1-  سیستم از تکنولوژی میدانهای الکترو مغناطیس به منظور اندازه گیری سطح مواد در آسیاب استفاده نموده و بدین ترتیب خطاهای محیطی همچون صدای آسیاب های مجاور، موتور و گیربکس ها و سایر تجهیزات مجاور و همچنین گرد و غبار و ذرات معلق در هوا تاثیری در عملکرد سنسور نخواهند داشت. با استفاده از این سیستم اطلاعات لحظه ای و دقیق از میزان مواد داخل آسیاب در دو نقطه مختلف در اختیار اپراتور قرار خواهد گرفت. در ضمن سیستم بر اساس پارامتری به نام FGکه متناسب با grindablity  (قابلیت خردایش) مواد است، اقدام به اندازه گیری و کنترل می نماید.
2-  به دلیل استفاده از روش صحیح در اندازه گیری و اندازه گیری صحیح سطح مواد، امکان کنترل اتوماتیک باردهی آسیاب ایجاد شده و در نتیجه می توان آسیاب را نزدیک به خفگی نگه داشت و بدین ترتیب از حداکثر توانایی آسیاب به منظور عمل خردایش استفاده می گردد.
3-  از ویژگی های این سیستم قابلیت اتصال آن به کلیه سیستم های کنترلی موجود می باشد. چراکه سیگنال های تولیدی کاملاً استاندارد بوده و امکان برقراری ارتباط با سایر سیستم میسر گردیده است.
4-   سیستم دارای 12 ماه گارانتی می باشد.
5-   برای نصب سیستم نیازی به توقف آسیاب نمی باشد.
6-  آموزش  رایگان کارشناسان آن شرکت جزو تعهدات این شرکت می باشد و پس از پایان دوره گواهی آموزشی صادر خواهد شد.
7-  این سیستم در آسیاب های تر، خشک، مدار باز و مدار بسته، آسیاب های سیمان و یا مواد خام و  کلیه صتایع معدنی نیز،کاربرد یکسان دارد.
8-   همچنان که این سیستم در کارخانجات سیمان هرمزگان ، سیمان آبیک ، سیمان خوزستان، سیمان فارس نو، سیمان کردستان، سیمان خاش، سیمان عمران انارک، مازندران ، صوفیان، زنجان، اکباتان و ... نصب گردیده و عملکرد سیستم مورد تایید کارشناسان مربوطه می باشد.
9-  مقاله مربوط به این سیستم در اولین سمینار بین المللی اتوماسیون ایران در دانشگاه صنعتی شریف (آبان 1388) و سمینار های BULCAMC 2008در صوفیه بلغارستان،     Global Cement 2009تهران، تولید و بهینه سازی و برق درایران ارائه گردیده است که در سایت این شرکت به نشانی www.namadinsanatco.comموجود می باشد. همچنین مقاله مربوطه به این سیستم در سمینار Global Cement 2011  درکشور عربستان و Global Cement  در شهر مونیخ آلمان نیز مورد پذیرش قرارگرفته است.در ضمن مقاله مربوط به این سیستم در CemTech 2012   در شهر دبی امارات نیز ارائه گردیده است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر فایل ضمیمه را مطالعه فرمایید.
بروشور سیستم                      مقاله ارائه سیستم                        کلیات سیستم