منوهای سایت
سخن روز

نه طوطي باش كه گفته ديگران را تكرار كني و نه بلبل باش كه گفته خود را هدر دهی

این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکت TRAPENدر خاورمیانه، سیستم کنترل اتوماتیک باردهی آسیاب که منجر به کاهش مصرف انرژی و هزینه های تولید،  کاهش تغییرات در کیفیت محصول  و همچنین افزایش ظرفیت 5 تا 25 درصدی ( تحت ضمانت این شرکت) می گردد، را معرفی می نماید. لذا با توجه به شرایط کنونی اقتصادی و افزایش قیمت انرژی مصرفی و لزوم بهینه سازی پروسه های تولید و کاهش هزینه های تولید و دوره بازگشت کوتاه مدت سیستم پیش نهادی این شرکت، استفاده از این سیستم مقرون به صرفه و دارای اهمیت اقتصادی ویژه ای خواهد  بود.  ویژگیهای این سیستم بصورت زیر می باشد.
1-  سیستم از تکنولوژی میدانهای الکترو مغناطیس به منظور اندازه گیری سطح مواد در آسیاب استفاده نموده و بدین ترتیب خطاهای محیطی همچون صدای آسیاب های مجاور، موتور و گیربکس ها و سایر تجهیزات مجاور و همچنین گرد و غبار و ذرات معلق در هوا تاثیری در عملکرد سنسور نخواهند داشت. با استفاده از این سیستم اطلاعات لحظه ای و دقیق از میزان مواد داخل آسیاب در دو نقطه مختلف در اختیار اپراتور قرار خواهد گرفت. در ضمن سیستم بر اساس پارامتری به نام FGکه متناسب با grindablity  (قابلیت خردایش) مواد است، اقدام به اندازه گیری و کنترل می نماید.
2-  به دلیل استفاده از روش صحیح در اندازه گیری و اندازه گیری صحیح سطح مواد، امکان کنترل اتوماتیک باردهی آسیاب ایجاد شده و در نتیجه می توان آسیاب را نزدیک به خفگی نگه داشت و بدین ترتیب از حداکثر توانایی آسیاب به منظور عمل خردایش استفاده می گردد.
3-  یکی از مهمترین ویژگی های این سیستم کنترل اتوماتیک باردهی بوده که از نتایج آن می توان به کاهش هزینه های تولید فعلی به توجه به بهینه سازی پروسه آسیاب ، افزایش ظرفیت آسیاب از 5 تا 25 درصد و به همین نسبت کاهش مصرف انرژی،کاهش شکستگی قطعات داخلی آسیاب و همچنین افزایش عمر لاینر ها و گلوله ها و در نتیجه بهینه سازی پروسس آسیاب را در پی خواهد شد. همچنین تثبیت بار داخل آسیاب و جلوگیری از پر و خالی شدن آن و در نتیجه کاهش ضربات بر روی چرخ دنده ها و یاطاقانها نیز از ویژگی های بارز این سیستم می باشد.
4-  این سیستم به دلیل کنترل یکنواخت سطح بار در داخل آسیاب، تغییرات دانه بندی و بلین مواد را کاهش داده و در نتیجه، محصول یکنواخت تری از لحاظ دانه بندی تولید خواهد شد.
5-   در ضمن کنترل اتوماتیک باردهی آسیاب تحت ضمانت این شرکت می باشد.
6-  از ویژگی های این سیستم قابلیت اتصال آن به کلیه سیستم های کنترلی موجود می باشد. چراکه سیگنال های تولیدی کاملاً استاندارد بوده و امکان برقراری ارتباط با سایر سیستم میسر گردیده است.
7-   سیستم دارای 12 ماه گارانتی می باشد.
8-   برای نصب سیستم نیازی به توقف آسیاب نمی باشد.
9-  آموزش  رایگان کارشناسان آن شرکت جزو تعهدات این شرکت می باشد و پس از پایان دوره گواهی آموزشی صادر خواهد شد.
10-  این سیستم در آسیاب های تر، خشک، مدار باز و مدار بسته، آسیاب های سیمان و یا مواد خام و  کلیه صتایع معدنی نیز،کاربرد یکسان دارد.
11-   همچنان که این سیستم در کارخانجات سیمان هرمزگان ، سیمان آبیک ، سیمان خوزستان، سیمان فارس نو، سیمان کردستان، سیمان خاش، سیمان عمران انارک، مازندران ، صوفیان، زنجان، اکباتان و ... نصب گردیده و عملکرد سیستم مورد تایید کارشناسان مربوطه می باشد.
12-  مقاله مربوط به این سیستم در اولین سمینار بین المللی اتوماسیون ایران در دانشگاه صنعتی شریف (آبان 1388) و سمینار های BULCAMC 2008در صوفیه بلغارستان،     Global Cement 2009تهران، تولید و بهینه سازی و برق درایران ارائه گردیده است که در سایت این شرکت به نشانی www.namadinsanatco.comموجود می باشد. همچنین مقاله مربوطه به این سیستم در سمینار Global Cement 2011  درکشور عربستان و Global Cement  در شهر مونیخ آلمان نیز مورد پذیرش قرارگرفته است.در ضمن مقاله مربوط به این سیستم در CemTech 2012   در شهر دبی امارات نیز ارائه گردیده است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر فایل ضمیمه را مطالعه فرمایید.
بروشور سیستم                      مقاله ارائه سیستم                        کلیات سیستم